• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Заможний філолог. В інститут нацпам'яті на зміну В'ятровичу прийшов арт-критик Дробович

Реклама на dsnews.ua
"ДС" дізналася що собою являє новий голова

Стало відомо, що Кабмін призначив нового голови Українського інституту національної пам'яті - ним став Антон Дробович. Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко. Також нардеп іронічно додав, що Дробович вільно володіє російською мовою. Правда, крім російської, він знає англійську та іспанську.

Антон Дробович - кандидат філософських наук, експерт у сфері освіти і культури, дослідник міфології і сучасних комунікацій, арт-критик, член Правління Молодіжної асоціації релігієзнавців. Працює доцентом кафедри культурології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова і експертом Інституту суспільно-економічних досліджень. Лауреат IV мистецтвознавчого конкурс Stedley Art Foundation, автор циклу лекцій на тему міфології в мистецтві, а також понад 50 наукових публікацій у галузі філософії, культурології та антропології. Має успішний досвід роботи в органах державної влади, державних установах культури і освіти, в тому числі на посаді радника Міністра освіти і науки України, керівника служби стратегії музейного планування та розвитку НКММК "Мистецький Арсенал". У 2011-2012 роках Дробович був журналістом і керівником аналітичного відділу незалежного інформаційного агентства, яке займалося висвітленням питань освіти, науки та молодіжної політики. Протягом 2017 працював над посиленням комунікаційної спроможності ИСЕД.

Дробович одружений, має квартиру в Києві, якою володіє спільно з батьком і братом в рівних частках. Також у його власності перебуває легковий автомобіль Volkswagen Polo 2004 року випуску. Що стосується доходів приймача В'ятровича, то вони досить солідні. Так, майбутній глава Українського інституту національної пам'яті, працюючи офіційно на двох роботах задекларував понад 146 тисяч гривень. А от дохід від занять підприємницькою діяльністю склав 350 тисяч гривень. Також Дробович спільно з дружиною задекларував 700 тисяч гривень та 5 тисяч доларів.

Звільнений з посади голови Українського інституту нацпам'яті Володимир В'ятрович висловив невдоволення призначенням свого наступника. На своїй сторінці в facebook він написав: "Чергове неправильне кадрове рішення уряду в гуманітарній політиці. Це вже не помилка, а розворот в іншу сторону. У національній пам'яті може не залишитися місця для України і українців".

Сам Дробович також висловлювався про Вятровиче та його команді: "Мені подобаються далеко не всі рішення і методи, якими вони діяли. Деякі речі хочеться переробити або завершити по-іншому", - говорив він в інтерв'ю "Українській Правді".

    Реклама на dsnews.ua