• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Антоненко вийшов із СІЗО під цілодобовий домашній арешт

Шевченківський райсуд Києва відпустив під цілодобовий домашній арешт військового музиканта Андрія Антоненка, обвинуваченого у вбивстві журналіста Павла Шеремета

Андрій Антоненко
Андрій Антоненко
Реклама на dsnews.ua

Чоловіка також зобов'язали носити електронний засіб контролю, тобто браслет, передає "ДС" із посиланням на Українську правду.

Змінити запобіжний захід просив захист Антоненка.

Прокурор не виступив проти цього і сказав, що покладається на розсуд суду. При цьому він вважав, що ризики укриття Антоненка від суду або тиску на інших учасників справи залишаються. На думку прокурора, цілодобовий домашній арешт із електронним браслетом може забезпечити належну поведінку обвинуваченого.

Адвокати просили відпустити музиканта під особисте зобов'язання. Вони говорили, зокрема, що справа розглядається досить швидко, проте "з об'єктивних причин це неможливо зробити досить швидко, щоби був забезпечений принцип безперервності". Кілька нардепів також хотіли взяти Антоненка на поруки. Зокрема, суд заслухав народних обранців і АТОшників Михайла Бондаря ("Європейська солідарність") та Ігоря Герасименка ("Слуга народу").

Відзначимо, що захист регулярно просив пом'якшити запобіжний захід Антоненкові, проте раніше прокуратура заперечувала проти цього, і суд залишав музиканта в СІЗО. Його тримали під арештом із грудня 2019 року. 23 березня 2021 року Шевченківський районний суд Києва відмовився відпустити Антоненка на поруки п'ятого президента України, нардепа від "ЄС" Петра Порошенка.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua