• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Арестович не бачить нічого ворожого в діяльності "телеканалів Медведчука"

Реклама на dsnews.ua

Спікер делегації України в Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі, позаштатний радник голови Офісу президента з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки й оборони Олексій Арестович вважає, що близькі до проросійського нардепа Віктора Медведчука телеканали "не є ворогами"

Про це він заявив, відповідаючи на запитання, чи є загрозою національній безпеці концентрація в руках людей, близьких до Віктора Медведчука, "трьох каналів, які дають досить спірну інформацію", передає "ДС".

"Ми маємо відповісти на їхнє інформування населення нашим інформуванням – чітким, системним, пояснювати народу, що відбувається. Я намагаюсь зробити таке інформування системним, послідовним. Вони не є нашими ворогами, вони є представниками українських ЗМІ, які працюють згідно з законом. Ми вітаємо їхню професійну діяльність. Інша справа, що деякі особи, користуючись їхніми можливостями, доносять викривлену, перекручену або упереджену інформацію", — сказав Арестович в ефірі "Громадського радіо".

Радник голови Офісу президента Андрія Єрмака додав, що його робота – "інформування ЗМІ та суспільства про діяльність ОПУ".

"Будь-яке медіа знає, що вони мають надати дві точки зору. Моє завдання – забезпечити другу, іншу точку зору. Коли звинувачують Офіс, я маю забезпечити наявність іншого голосу. Ми маємо працювати як держава, моїм завданням не є змагання з медіа будь-якої спрямованості. Моє завдання – забезпечити інформування ЗМІ та суспільства про те, що робить президент та Офіс президента", – додав Арестович.

Як відомо, з народним депутатом від проросійської партії ОПЗЖ, кумом російського президента Володимира Путіна Віктором Медведчуком ЗМІ пов’язують телеканали "112 Україна", News One та ZІК.

    Реклама на dsnews.ua