• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Арестович послав "на **й" користувача соцмережі, який попросив перекласти допис українською (ФОТО)

Спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович відповів матом користувачеві на прохання перекласти свій допис українською мовою

Олексій Арестович
Олексій Арестович
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить сторінка Олексія Арестовича у Facebook, передає "ДС".

Так, представник ТКГ написав допис про засідання групи і про те, як делегація "утримує терориста розмовами, поки спецназ підбирається, щоб заспокоїти його надовго".

"Дві доби чергових засідань ТКГ. Хочете зрозуміти, чим ми тут займаємося? Українська делегація в ТКГ — це як парламентер, який утримує терориста розмовами, поки спецназ підбирається, щоб заспокоїти його надовго. А іноді учасникам переговорів вдається домовитися і без спецназу. Принаймні, з окремих питань. І якщо ми добули хоча б одного заручника, домовилися пронести їжу, надати медичну допомогу — значить, уже говорили не дарма", — написав Арестович.

Один із користувачів соцмережі попросив його написати те саме українською, оскільки він є представником української делегації.

"Пане, це ж саме українською, ви ж стверджуєте, що знаходитесь у складі української делегації", — написав користувач Віктор Іванов.

На це Арестович відповів: "Пішов на ***й. Так зрозуміліше?"

Нагадаємо, у лютому в Харкові депутат міської ради від партії "Опозиційна платформа — За життя" Андрій Лесик відмовився виступати українською мовою і заявив, що в Україні стався збройний державний переворот.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua