• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Арестович, котрий послав матом українця в соцмережі, назвав це "гідною відповіддю"

Спікер делегації України в ТКГ Олексій Арестович, який на прохання писати українською у Facebook відповів лайкою, вважає це "гідною відповіддю"

Олексій Арестович
Олексій Арестович
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24", передає "ДС".

"Це була гідна відповідь людині мовою, яку він розуміє. Оцінку дадуть ті, хто мене призначав, але я хочу внести роз'яснення. Це (користувач соцмережі, якому відповідав Арестович, — ред.) не людина, це бот. Людина, прописана російською мовою в профілі, приходить до мене, який прописаний українською мовою в профілі, і щось вимагає. Це боти, які не хочуть встановлювати реальні факти", — сказав він.

Арестович відповів на питання, чи може офіційна особа так спілкуватися, і що йому сказав із цього приводу глава делегації в ТКГ Леонід Кравчук.

"Кравчук іще мені нічого не відповів. Я не є членом делегації, це потрібно чітко розуміти. Я — приватна особа, що надає державі допомогу на громадських засадах, не отримуючи грошей платників податків і не маючи офіційного статусу. Приватна особа спілкується на власній приватній сторінці. Якщо ви хочете подивитися, як я спілкуюся як радник делегації, то я з вами ж зараз спілкуюся і нікого нікуди не посилаю", — сказав він.

Відзначимо, що журналіст Володимир Бойко написав у Facebook, що Віктор Іванов, якого Олексій Арестович назвав "ботом", насправді — відомий київський адвокат.

На юридичних сайтах дійсно є анкета адвоката з такими даними. Вказується, що у нього більше 25 років адвокатської практики.

Нагадаємо, раніше вдень Арестович відповів матом користувачеві на прохання перекласти свій допис українською мовою.

"Пане, те саме — українською, ви ж стверджуєте, що перебуваєте в складі української делегації", — написав користувач Віктор Іванов.

На це Олексій Арестович відповів: "Пішов на ***й. Так зрозуміліше?"

За цей коментар його стали критикувати в мережі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua