• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Арестович продовжив ображати українців, які вимагають від нього писати державною мовою

Речник української делегації в Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович присвятив допис читачам, які критикують його манеру спілкування, а також використання мови країни-агресора

Олексій Арестович
Олексій Арестович / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Пост з'явився на його сторінці у Facebook, передає "ДС".

Нагадаємо, раніше вдень Арестович відповів матом користувачеві на прохання перекласти свій допис на українську мову.

"Пане, те саме — українською, ви ж стверджуєте, що перебуваєте в складі української делегації", — написав користувач Віктор Іванов.

На це Олексій Арестович відповів: "Пішов на ***й. Так зрозуміліше?"

За цей коментар його стали критикувати в мережі.

У відповідь Арестович звинуватив своїх критиків в лицемірстві і безграмотності.

"Панове обурені. Ви чисті лицеміри. Ви ж прекрасно розумієте, що послав я бота, підписаного "Василь Іванов", який прийшов на сторінку "Олексія Арестовича", зрозумілою йому мовою. І не за українську мову, яку я ціную і з задоволенням нею користуюся. А за лицемірство. Ви безграмотні. Коли ви вимагаєте від мене "... за ваші гроші" говорити "... державною" на особистій сторінці, ви, по-перше, вимагаєте порушити Конституцію України (пункт 10). По-друге, проявляєте кричущу безграмотність (вашу провідну якість) і небажання вилазити зі своєї затишної раковинки світу-де-вас-усі-ображають, встановлювати конкретні факти", — написав Арестович.

Він зазначив, що не перебуває на державній посаді і не є державним службовцем.

"Відповідно, не отримую ніяких грошей за свою роботу. Навпаки: я забираю гроші у своїх трьох дітей, щоби допомагати державі на громадських засадах", — поскаржився радник.

- Господа возмущённые.)1. Вы чистые лицемеры.Вы же прекрасно понимаете, что послал я бота, подписанного «Василий...

Posted by Олексій Арестович on Tuesday, March 16, 2021

Журналіст Володимир Бойко написав у Facebook, що Віктор Іванов, якого Олексій Арестович назвав "ботом", насправді — відомий київський адвокат.

На юридичних сайтах дійсно є анкета адвоката з такими даними. Вказується, що у нього більше 25 років адвокатської практики.

Як повідомляла "ДС", в лютому в Харкові депутат міської ради від партії "Опозиційна платформа — За життя" Андрій Лесик відмовився виступати українською мовою і заявив, що в Україні стався збройний державний переворот.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua