• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Асоціація правників України відсвяткувала 17-річчя, представивши нове оформлення бренду

Реклама на dsnews.ua
29 листопада Асоціація правників України відсвяткувала свій 17-й День народження, представивши нове оформлення бренду

Пройшов черговий етап історії АПУ - позаду вражаючий шлях, який ця юридична спільнота подолала разом зі своїми членами. Ключова перемога - єдність. Вона формувалася і міцніла протягом всього часу. Це - тисячі представників юридичної професії. Вони різні, але мають загальні цілі, прагнення і принципи. Тільки тепер об'єднання міцно стоїть на ногах і рухається далі: разом з темпами навколишнього світу. Співтовариство створене для об'єднання колег юристів, які мають на меті утверджувати верховенство права. А це - наступний крок.
Асоціація має кілька векторів діяльності, активно впроваджуються і розвиваються. Це - лідерство, експертність, законодавчі можливості, комунікація, ріст і розвиток як в рамках співтовариства, так і поза її.

Тільки в цьому році було проведено 13 масштабних заходів, 156 комітеті засідань і 140 засідань відділень, направлено 38 комітеті обігу та висвітлено 9 публічних позицій.

"Як активний член і чинний Президент Асоціації можу зауважити, що за всі свої 17 років існування АПУ стала чи не найвидатнішою юридичної спільноти, яка об'єднує. У далекому 2002 році Асоціація була створена для об'єднання розділених відстанню колег-юристів, вирішила боротися за верховенство права в країні разом. Цю місію АПУ зуміла пронести крізь роки. Ми живемо нею сьогодні, жити і в майбутньому. Своїми діями ми несемо постійний потік змін, в якому немає місця зупинок. Саме тому думка зробити ребрендинг є логічною і зрозумілою. У 17 років молоді люди вступають в університет, влаштовуються на роботу, приймають якісь важливі рішення, які визначають їх подальше майбутнє. Те ж саме можна сказати про Асоціації правників України. Ми стали дорослішими, мудрішими і більш привабливими. Далі буде цікавіше ", - зазначає Президент Асоціації правників України Денис Бугай.

    Реклама на dsnews.ua