• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Аваков нагадав, що в Раду внесено законопроект про посилення покарання за п'яну їзду

Реклама на dsnews.ua

До Верховної Ради внесено проект закону № 2695 «Про внесення змін до деяких законодавчіх актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху», який посилює відповідальність водіїв за вчинення смертельного ДТП у стані алкогольного сп'яніння

Про це на традиційній нараді у президента Володимира Зеленського заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає "ДС" з посиланням на повідомлення прес-служби глави держави.

"Зокрема, законопроект збільшує штрафи за водіння в нетверезому вигляді, впроваджує штрафи за залишення місця ДТП, а також зменшує поле для маніпуляцій, щоб уникнути відповідальності. Прийняття цього законопроекту сприятиме запобіганню вчинення правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, більш стриманій і виваженій поведінки водіїв на дорогах і, як наслідок, призведе до зменшення кількості ДТП, зазначили в МВС", — йдеться в повідомленні прес-служби.

Відзначається також, що терміновість прийняття даного законопроекту викликана кількістю порушень і тяжких ДТП, спричинених водіями в стані алкогольного сп'яніння, легкістю уникнення ними відповідальності.

Як повідомляла "ДС", вчора, 12 липня, сталося жахливе ДТП під Києвом, у якому загинули чотири людини, зокрема двоє дітей; ще одна дитина перебуває в реанімації. Винуватець аварії, за попередніми даними, знаходився в стані сильного алкогольного сп'яніння.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 2 липня підписав закон №3314, яким було скасовано покарання у вигляді тюремного ув'язнення для нетверезих водіїв.

Сьогодні, 13 липня. глава держави заявив, що законопроект №2695 є "надзвичайно важливим".

"ДТП на Столичному шосе поблизу Києва – останній страшний приклад недбалості та безвідповідальності деяких водіїв. Загинули двоє дорослих і двоє дітей. За життя ще одного хлопчика борються наші лікарі. І це – не перша аварія, викликана цим водієм. Цей законопроект надзвичайно важливий. Законодавча відповідальність за такі випадки – це гарантія того, що держава стоїть на захисті безпеки кожної родини і кожного українця», – підкреслив Зеленський під час традиційної наради.

    Реклама на dsnews.ua