• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Аваков закликав "євробляхерів" не плакати через величезні штрафи

Реклама на dsnews.ua

Від недавнього часу українські правоохоронці почали штрафувати власників автомобілів на європейській реєстрації ("євробляхерів"), сума штрафу становить 8,5 тисячі гривень

Штраф виписується, якщо машиною керує не та людина, яка за документами ввезла авто на територію України, інформує "ДС".

Якщо порушник попадеться вдруге — покарання буде становити 17 тисяч гривень з вилученням посвідчення водія, пояснили в громадській організації "Авто євро сила".

Зазначається, що поліцейські почали штрафувати автівки завдяки нібито відкриттю митної бази Державної митної служби. У поліції переконані, що діють винятково в рамках чинного законодавства і планують поширювати практику застосування штрафів до "євробляхерів" на всю країну.

Ситуацію прокоментував міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. "Збиває людину, ми прибуваємо на місце – "євробляхи" є, машина є, а людини немає. Хто збив? Хто за кермом? Хто відповідальний? Ніхто не знає. Це порушує закон України", — цитує його слова ТСН.

"Якщо в автомобіля не існує перехідної реєстрації, тобто як транзитна, наприклад, закріплена за якоюсь людиною і вона прострочила всі терміни реєстрації, такі машини будуть виявлятися і відправлятися на штрафмайданчик. Плакати не треба – повинен бути порядок", — додав голова МВС.

Як писала "ДС", раніше Нацполіцію зобовʼязали виявляти незареєстровані "євробляхи".

    Реклама на dsnews.ua