• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Аварія на шахті в ОРЛО: загинули 9 гірників, Денісова звернулася в прокуратуру

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася в прокуратуру Луганської області та до субделегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в зв'язку з аварією на шахті на окупованій території Луганщини, в якій загинули 9 гірників

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Денисова написала в своєму Facebook, передає "ДС".

За її словами, 6 вересня на шахті "Червоний партизан" в результаті обриву каната кліті, в якій транспортувалися шахтарі, загинули 9 гірників, 19 травмовані, з яких троє перебувають у важкому стані. Трагедія сталася, коли співробітники рудника поверталися зі зміни. За попередніми даними, причиною аварії є недотримання вимог безпеки і зношеність устаткування.

"Направила керівнику прокуратури Луганської області лист з вимогою проведення перевірки, внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та провадження досудового розслідування за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві, що спричинило загибель людей", — написала Денісова.

Омбудсмен також направила листи представникам Червоного Хреста з проханням про надання матеріальної та психологічної допомоги постраждалим і сімʼям загиблих.

Як повідомляла "ДС", 7 вересня стало відомо, що на шахті "Червоний партизан", яка розташована на окупованій частині Луганської області, сталася аварія. В результаті, загинули гірники.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua