• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Автор ідеї з капелюхом на ялинці в Києві поскаржився на тиск (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Директор компанії FalkUkraine Ігор Добруцький заявив, що прийняв рішення про заміну "чарівного капелюха" на зірку на новорічній ялинці в Києві через тиск користувачів соцмереж

Про це він заявив в коментарі Telegram-каналу Pavlovsky News, передає "ДС".

"Якщо ви думаєте, що тиск в соцмережах — це не тиск, то ви помиляєтеся", — сказав Добруцький.

За його словами, концепція «Казковий ліс» мала право на життя, проте суспільство зараз наелектризоване, тому довелося йти на компроміс, що не завжди добре.

«Шкодую, що зняли (капелюх, — "ДС"). Половину роботи зазвичай не показують і за половину роботу не питають ... Час розсудить», — заявив організатор.

При цьому він не став уточнювати, чи зверталися до нього зі столичної влади з вимогою прибрати капелюх з вершини ялинки.

Нагадаємо, організатори святкового містечка на Софійській площі в центрі Києва вирішили замінити "чарівний капелюх" на верхівці ялинки на Віфлеємську зірку.

На захист "капелюхи", зокрема, висловився радник глави Офісу президента Андрія Єрмака і колишній міністр економіки Тимофій Милованов.

Головну ялинку країни запалять 19 грудня о 19.00. Святкування Нового року 2021 Києві пройде без концертів і великого ярмарку, проте міська влада передбачила святковий маршрут, по якому можна буде придбати сувеніри, гарячі напої та частування.

    Реклама на dsnews.ua