• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Азаров не став відмовлятися від знайдених в Києві "скарбів"

Реклама на dsnews.ua
Побіжний екс-прем'єр у всьому звинуватив "київський режим"

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на сторінку екс-прем'єра Миколи Азарова у Facebook.

"Безумовно, мета цієї провокації відволікти увагу українців від кривавої трагедії у Княжичах, від грандіозних корупційних схем Порошенко, розкритих депутатом Онищенко, багатомільйонних деклараціях, тих хто ще три роки тому в рваних штанях стрибав на Майдані, від провалів в економіці і соціальній сфері", - вважає побіжний екс-прем'єр Микола Азаров.

Азаров не вважає себе винним і не збирається ні перед ким виправдовуватися .

"Я ні в кого нічого не вкрав . Жоден суд не визнав мене винним у вчиненні будь-яких злочинів . Навіть сам київський режим за три роки не зумів нічого придумати проти мене. Так на підставі якого права і закону з квартири, мені не належить, вилучаються речі можливо мої, а можливо не мої? Немає жодної причини, з якої я б став відмовлятися від належних мені по праву, моїх особистих речей, і я буду через суди домагатися їх повернення, але зараз після перегляду фотографій я не зможу підтвердити або спростувати приналежність всіх тих речей, які були показані", - зазначив він.

Азаров пише, що "Портрет дівчини", приписуваний В . Тропініну, про який з "помпою" повідав у фейсбуці Аваков, він бачив перший раз у своєму житті і його ніколи у нього не було.

"Я дійсно збирав книги і у мене в будинку, в якому бували сотні людей, була велика бібліотека з приблизно 5 тис . томів, з яких близько двох десятків було старих книг з історії реформ Олександра II, Столипіна, Вітте, Коковцова, але для того, щоб сказати мої вони чи ні я повинен побачити назви книг, а були показані тільки обкладинки", - обурився Азаров.

Як раніше повідомляла "ДС", поліцейські виявили квартиру, в якій зберігалися цінні речі, що належать втікача екс-прем'єр-міністру Миколі Азарову.

    Реклама на dsnews.ua