• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Царьов видав маячню про пограбований "Правим сектором" Маріуполь і закликав РФ окупувати Херсон

Реклама на dsnews.ua

Колишній нардеп від Партії регіонів Олег Царьов, котрий утік із України, на телеканалі окупантів видав маячню про пограбований "Правим сектором" Маріуполь і закликав РФ окупувати Херсон, щоб отримати воду в Крим

На виступ Царьова звернув увагу український політтехнолог Олексій Голобуцький у своєму Facebook, передає "ДС".

"Через ОБСЄ і через ООН ми нічого не вирішимо. Подивіться, як діє Туреччина, Саудівська Аравія, інші країни. Всі дуже жорстко відслідковують свої інтереси і не оглядаються. Я чудово пам'ятаю ситуацію, був на Донбасі, коли дорога з Маріуполя була просто паралізована, коли йшов наступ ополчення. Весь цей "Правий сектор" з награбованим добром, завантаженим на вантажівки, забили всю трасу, місто було повністю порожнє, вони повністю обчистили його — наші загони ополченців заходили в місто і отримали чітку команду залишити його, що треба витримувати "мінські угоди", не треба ескалації. Але ж був усього лише один крок для того, щоби дійти до Херсона — і ось, будь ласка, і піша дорога на Крим, і подача води на Крим. Це би проблему вирішило", — відзначився махровим маренням Царьов на телеканалі "Перший севастопольський".

"Вивезений вантажівками на трофеї Маріуполь" — це потужно. Майже як "хлопчик у трусиках". Хоча, судячи з 35% ОПЗЖ і майже 10% шаріївців на місцевих виборах, близько половини маріупольців у це вірять", — прокоментував виступ колаборанта Голобуцький.

Він нагадав, що проти Царьова свого часу було відкрито три кримінальні провадження.

"Здається, жодну не було доведено до вироку, нехай і заочного — з формальних причин на кшталт неявки адвокатів відповідача або відсутності довідки про вручення документів. Він від фінансових переслідувань російського суду має більше неприємностей, аніж від українського суду і СБУ", — зазначив експерт.

    Реклама на dsnews.ua