• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Українофоб Вассерман поскаржився на образливу російську пенсію

Реклама на dsnews.ua

Публіцист і телеведучий Анатолій Вассерман, який змінив українське громадянство на російське, поскаржився, що в Росії йому платять пенсію без будь-яких надбавок, яку він вважає "образливою"

Про це Вассерман заявив в коментарі "Взгляду", інформує "ДС".

Вассерман зізнався, що за часів, коли він ще був громадянином України, основні внески він платив до Пенсійного фонду Російської Федерації, а не України. І саме тоді нібито визначався базовий рівень його пенсії. Коли ж в січні 2016 року Вассерману дали російське громадянство, Пенсійний фонд РФ проіндексував пенсію "не стільки на основі особистих внесків, а скільки із загального рівня інфляції".

"Зараз моя пенсія становить приблизно одну двадцять п'яту від моїх регулярних доходів. Це дуже образливо. І ніяких надбавок у мене немає", — сказав Вассерман.

Нагадаємо, Анатолій Вассерман відомий своїми українофобськими поглядами і виступав проти державного суверенітету України, називаючи її "невід'ємною частиною Росії".

Також він неодноразово заявляв, що "вважає українська та білоруська мови діалектами російської, а не самостійними мовами", а незалежна Україна нібито "небезпечна для всіх своїх громадян".

    Реклама на dsnews.ua