• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Білорусь відправить на "Євробачення" гурт, який перекручує мову та висміює ЄС

На міжнародний музичний конкурс «Євробачення-2021» від Білорусі поїде скандальний гурт «Галасы ЗМеста» з Барановичів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Агентства телевізійних новин Белтелерадіокомпанії в Telegram, передає "ДС".

В репертуарі колективу пісні, що висміюють «Жінку з Прибалтики», колишнього главу Мінкультури Білорусі Павла Латушка, який підтримав протести в Білорусі, за що потрапив в опалу до самопроголошеного президента Олександра Лукашенка, коронавірус і Євросоюз. Також були кавери на «Мури» і «Купалінку» зі спотворенням білоруської мови.

Історія гурту почалася близько десяти років тому в Барановичах. На заході зустрілися музиканти одного з колективів і міська команда КВН. Взаємна творчість так сподобалося хлопцям, що вони вирішили створити спільний гурт. Спочатку складали веселі пісні на мотиви популярних колективів, а потім перейшли на авторські пісні.

Учасники гурту відомі своєю участю в проурядових мітингах. Вони пишуть про себе на власному сайті: «Ми не можемо залишатися байдужими», коли «під прикриттям «політичної боротьби» вони намагаються зруйнувати країну, яку ми любимо і в якій живемо».

У грудні 2020 року колектив виступив у Театрі Купали. Лідер гурту Дмитро Бутаков між піснями читав іронічні вірші про біло-червоно-білий прапор, Всебілоруський зʼїзд 1917 року, який проходив у Купальському театрі та про людей, «які присягнули Гітлеру».

Як повідомляла "ДС", Вірменія відмовилася брати участь в міжнародному музичному конкурсі "Євробачення-2021".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua