• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Беленюк та істерика Скабєєвої: у Кабміні пообіцяли, що українські спортсмени і надалі танцюватимуть гопака

У Міністерстві молоді та спорту України відповіли на претензії російської пропагандистки Ольги Скабєєвої у бік борця Жана Беленюка, який станцював гопака після завоювання золотої медалі на Олімпійських іграх у Токіо

Жан Беленюк
Жан Беленюк / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Заступниця профільного міністра Ніна Уманець в ефірі каналу "Україна 24" заявила, що вітчизняні спортсмени будуть і надалі завойовувати нагороди й танцювати гопак, передає "ДС".

"Ми всі про це знаємо. І це не перший спортсмен, чемпіон Олімпійських ігор, який на спортивному майданчику демонструє український гопак. Якщо комусь заздрісно, нехай вони собі заздрять, а ми будемо перемагати і будемо танцювати надалі наш гопак, і не тільки в цьому році", — сказала вона.

За словами чиновниці, Україна вже завтра може поповнити свій медальний запас на Олімпіаді.

"Ми розраховуємо, що три наші красуні в стрибку, які завтра будуть боротися… є дуже велике бажання, щоб вони зайняли всі три перших місця. Наша жіноча дружина в артистичному плаванні також вступила в бій за медалі Олімпійських ігор. Мають ще реальні шанси наші спортсменки в веслуванні на байдарках і каное. Ми очікуємо ще поповнення нашої скарбнички. Я думаю, що це буде успішно. На сьогодні ми вже перейшли рубіж Олімпіади в Ріо-де-Жанейро, оскільки тоді було 11 медалей", — зазначила заступниця міністра.

Нагадаємо, російська пропагандистка Ольга Скабеева в неадекватній манері прокоментувала перемогу Жана Беленюка в фіналі змагань Олімпійських ігор з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 78 кілограм. Пропагандистка назвала переможний гопак, що станцював Беленюк, "москальською напівприсядкою".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua