• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Бердянськ онлайн": на популярному курорті розгорнули мережу веб-камер (ФОТО, ВІДЕО)

У курортному Бердянську запустили нові туристичних онлайн веб-камери, які здійснюють цілодобове мовлення з видами на Азовське море, впізнавані міські об'єкти і популярні пляжні зони

Реклама на dsnews.ua

Всього запущено 9 нових трансляцій, які кожен бажаючий може побачити у вільному доступі в мережі, повідомляє УНН.

Бердянськ — один з найпопулярніших азовських курортів, який щорічно відвідує близько 1,5 млн відпочиваючих. І завдяки веб-камерам багато з них продовжують стежити за улюбленими місцями відпочинку навіть поза курортним сезоном. Тепер же зробити це стало ще простіше, оскільки в рамках громадської ініціативи на сайті медіа-проекту "Бердянськ" з'явилися 9 нових точок онлайн-трансляції.

Всі нові камери працюють цілодобово в FullHD або 4К-якості, з передачею звуку і доступні до безкоштовного перегляду на сайті berd.ua.

При цьому, незважаючи на те, що серед нових трансляцій представлені і пляжі, але основний акцент зроблений на красивих панорамах міста на тлі Бердянської затоки, популярних фотолокація і відомих об'єктах, що мають символічне значення для міста і відомих туристами.

Так, одна з центральних веб-камер встановлена на Приморській площі і спрямована в бік Бердянської затоки. Вона транслює вид на міську набережну з відомої білої ротондою і сценою для проведення культурно-розважальних заходів.

Ще одну місцеву визначну пам'ятку, Верхній маяк з біло-червоною 20-метровою вежею, можна побачити за допомогою камер, запущених в мікрорайоні АЗМОЛ. Крім того, в рамках двох даних трансляцій відкривається гарний оглядовий вид на райони АЗМОЛ та Лиски, морський торговельний порт і акваторію Бердянської затоки.

Також одна веб-камера змонтована в "некурортній" частині міста на будівлі РАГСу. Вона відкриває вид на міську багатоповерхову забудову і сквер Пушкіна з великим фонтаном — одним з найкрасивіших в Бердянську. Додатково 5 веб-камер транслюють мальовничий вид на острів Дзендзик, який входить до складу Приазовського національного природного парку, і обладнані піщані пляжі готелів "Амальтея", "Summer Hotel", "Лоцман" і "Аркада".

Нагадаємо, що Бердянськ — це курортне місто на півдні Запорізької області, який включає материкові міські райони і прилеглу до них Бердянську косу. В рамках рекреації вдало поєднуються хороші природні умови для пляжного відпочинку і розвинена курортна інфраструктура. Тут є популярні розваги, орієнтовані на відпочиваючих різного віку та інтересів, завдяки чому Бердянськ популярний як серед молоді, так і серед сімей з дітьми.

    Реклама на dsnews.ua