• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Біженців з Донбасу будуть заманювати до Росії за допомогою безкоштовної землі в Арктиці

Реклама на dsnews.ua

У Росії Міністерство з розвитку Далекого Сходу і Арктики запропонувало безкоштовно видавати росіянам, а також переселенцям ділянки в Арктичній зоні розміром до одного гектара

Відповідні поправки в російський закон про "далекосхідний гектар" вже внесли на розгляд уряду РФ, інформує "ДС" з посиланням на пресслужбу міністерства.

Передбачається, що в перші півроку після того, як закон почне діяти, отримати гектар зможуть громадяни РФ, зареєстровані у відповідних суб'єктах. Через шість місяців на землю зможе претендувати будь-який росіянин, а також учасник Державної програми зі сприяння добровільному переселенню в Російську Федерацію співвітчизників, що проживають за кордоном.

Землю обіцяють давати для будівництва житлового будинку або ведення будь-якої економічної діяльності, в тому числі створення присадибного господарства і надання різних видів послуг, наприклад туристичних. Ділянка видається на п'ять років, а після його можна оформити у власність або довгострокову оренду.

"В арктичній зоні Росії проживає 2,5 мільйона осіб, і 90 відсотків з них живуть в містах, причому досить великих, як Мурманськ, Архангельськ, Норильськ. Так що земля навколо міст буде затребувана для будівництва будинку і ведення бізнесу. Крім того, попит на заміську нерухомість різко виріс в умовах обмежувальних заходів щодо попередження поширення коронавирусної інфекції ", — заявили в МЗС Росії.

Як відомо, в Росії діє програма "Далекосхідний гектар", по якій громадяни Росії можуть отримати в безоплатне отримання земельну ділянку площею до 1 гектара на Далекому Сході.

    Реклама на dsnews.ua