• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

"БезВагань": Київстар запрошує інженерів доєднатись до програми з професійного розвитку

Український телеком-оператор "Київстар" розпочинає збір заявок на участь у проєкті "БезВагань. Школа інженерів"

Реклама на dsnews.ua

Компанія запрошує тих, хто хоче побудувати кар’єру в технічному та інженерному напрямках. Стати учасниками програми можуть як випускники вишів, так і люди будь-якого віку без навичок за фахом.

Прийом заявок здійснюється до 30.05.2024 р. за посиланням: "БезВагань. Школа інженерів".

Проект "БезВагань" розпочався минулого року, коли до різних департаментів компанії Київстар приєдналися 22 молодших спеціалістів. Наразі 4 з них вже перейшли до штату компанії на постійній основі. Як розповіла Оксана Олійник, директорка департаменту управління персоналом та розвитку організації, очікується, що принаймні 80% учасників програми залишаться працювати в компанії, оскільки для їхнього професійного зростання прикладається чимало зусиль. Олійник додає, що цьогорічна програма є особливою, оскільки компанія набирає інженерів, які забезпечують зв’язок для всіх українців. Це унікальна можливість для молодих спеціалістів брати участь у важливому проєкті для країни.

У компанії є 32 вакансії для спеціалістів початкового рівня у різних департаментах технічної дирекції, розташованих на всій території України. Інженери будуть працювати у відділеннях Київстар у різних містах країни. Програма триватиме рік, після чого учасники можуть бути включені до штату компанії на постійній основі.

Київстар надає новачкам навчання, залучає до корпоративних заходів та надає можливість участі у мотиваційних програмах. Учасників програми також супроводжуватимуть ментори протягом перших кількох місяців, які допоможуть їм адаптуватися та отримати необхідні знання та навички.

Програми компанії побудовані на принципі "win-win", що передбачає взаємну вигоду для обох сторін. Для телеком-оператора це означає мотивованих працівників зі свіжими ідеями та підходами, а також розвиток культури менторства. Для кандидатів це можливість знайти роботу в умовах дефіциту вакансій початкового рівня та розпочати кар'єру в одному з найкращих роботодавців на українському ринку праці. Однак найбільшою перевагою є можливість бути частиною проєкту, який має важливе значення для всієї України.

    Реклама на dsnews.ua