• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Більшість українців підтримують заборону "колорадської" стрічки і навіть не чули про російський "безсмертний полк"

Більшість українців (43%) підтримують рішення про заборону публічного використання та носіння георгіївської стрічки, яка поміж іншого стала символом російських терористів на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать результати опитування, яке було проведене Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова, повідомляє "ДС".

"43% українців підтримують рішення про заборону публічного використання та носіння георгіївської стрічки, проти цього – 29% громадян, 16% відповіли, що їм байдуже, ще 13% не визначилися зі своїм ставленням", — розповіли в Фонді.

У Західному та Центральному регіонах більшість підтримує це рішення (64% та 47% відповідно). На Півдні та Сході підтримують це рішення по 27%, не підтримують – 33% на Півдні та 43% у Східному регіоні. Підтримують це рішення електорати усіх партій, окрім ОПЗЖ.

 

Також опитування виявило, що 40% українців не чули про акцію під назвою "Безсмертний полк", яку проштовхує кремлівська пропаганда. Чули про неї та позитивно ставляться 27% громадян, обізнані та негативно ставляться – 11%.

У Західному та Центральному регіонах найбільше громадян, які взагалі не чули про цю акцію (54% та 45% відповідно). Найбільше тих, хто обізнаний та позитивно ставиться – на Півдні та Сході України (46% та 35% відповідно).

 

Загальноукраїнське опитування було проведене Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 22 по 29 квітня 2021 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитаний 2021 респондент віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки – 2,3%.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua