• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Благодійний забіг DobroRun збере кошти для допомоги онкохворим дітям

24-25 жовтня пройде найдушевніший забіг країни DobroRun

Реклама на dsnews.ua

Особливість DobroRun – взяти участь у проекті можна з будь-якого місця України та світу. Усі реєстраційні внески будуть перераховані на потреби онкохворих дітей – підопічних благодійного фонду «Таблеточки». Зареєструватися на DobroRun і зробити свій благодійний внесок можна на сайті dobrorun.tabletochki.org.

DobroRun – це інклюзивний проект не про спортивні рекорди чи витривалість, а про добрі вчинки. На вибір доступні дистанції для всіх рівнів підготовки: від 500 м для початківців до 25 км для справжніх профі. Дистанцію можна пробігти, пройти або подолати інший способом у будь-який день з 24 по 25 жовтня 2020 року у зручний час та у комфортному темпі.

Усі учасники, які зроблять благодійний внесок, за бажанням після забігу отримають медаль фінішера DobroRun поштою. Також передбачена опція участі «Не біжу, але допоможу», яка дозволяє долучитися до ініціативи, але не долати дистанцію. Щоб показати свою солідарність з дітьми, які борються з раком, учасники забігу також можуть взяти улюблену дитячу іграшку та подолати дистанцію разом із нею.

Приєднатися до благодійного забігу DobroRun можна з будь-якого куточка України та світу. Учасники з Києва зможуть стартувати в парку «Наталка» або ВДНГ, де 24-25 жовтня працюватимуть фан-зони та станції гідратації DobroRun. Бігти можна самостійно або в команді – з сім’єю, друзями чи колегами, зберігаючи безпечну дистанцію на свіжому повітрі.

Забіг організовує юридична фірма Asters з нагоди свого 25-річчя. Юристи фірми безкоштовно надають юридичну підтримку фонду «Таблеточки» з 2015 року. Усі благодійні внески DobroRun будуть спрямовані на придбання ліків для підопічних фонду. Державні закупівлі цих ліків на сьогодні обмежені.

Таблеточки — благодійний фонд, що допомагає онкохворим дітям та їхнім сім’ям в Україні. Фонд працює в 4 напрямках: адресна допомога сім’ям, системна допомога українським дитячим онковідділенням, лобіювання прав пацієнтів та професійний розвиток медичного персоналу. За 9 років роботи фонду понад 4 500 онкохворих дітей отримали адресну допомогу.

Asters – найбільша юридична фірма в Україні. Починаючи з 2015 року юристи Asters надають системну професійну підтримку благодійному фонду "Таблеточки" в ініціативах покращення законодавства у сфері дитячої онкології, захисту прав пацієнтів та розвитку благодійного сектору, а також безкоштовно забезпечують юридичну підтримку операційної діяльності фонду.

    Реклама на dsnews.ua