• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Бойовики блокують відбудову інфраструктури на Донбасі

Реклама на dsnews.ua
Представники ОРДЛО перешкоджають відновленню інфраструктури на Донбасі

Про це заявила українська сторона Спільного центру з контролю і координації заявила, пише "ДС" з посиланням на штаб АТО в Facebook.

"Незважаючи на численні звернення української сторони СЦКК через російську сторону СЦКК за сприяння в наданні гарантій безпеки (на території ОРДО і ОРЛО), з метою планування та виконання ремонтно-відновлювальних робіт на критичних об'єкти цивільної інфраструктури (поблизу лінії розмежування сторін на Донбасі, тимчасово непідконтрольною уряду України), керівництвом ОРДО і ОРЛО, у свою чергу, проводиться систематичне блокування вирішення даних питань", - йдеться в повідомленні.

Згідно інформації, у зв'язку з такими діями бойовиків 26 тис. жителів Мар'їнки і Красногорівки разом зі школами, дитячими садками не забезпечені газом і позбавлені можливості опалення в зимовий період. Крім цього, через відсутність газопостачання змушені простоювати "Красногорівський вогнетривкий завод", "Мар'їнський хлібозавод" та Марьинское молочне підприємство "Лактіс".

"Можна з упевненістю стверджувати, що керівництво ОРДО і ОРЛО показує свою незацікавленість у забезпеченні екологічної безпеки Донбаського регіону і створює перешкоди з відновлення цивільної інфраструктури Донбасу", - зазначили в СЦКК.

    Реклама на dsnews.ua