• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Бойовики "ДНР" побили десятки людей, які зібралися перед їхнім блокпостом

Реклама на dsnews.ua

У "сірій зоні" біля блокпоста невизнаної "ДНР" бойовики побили людей, які намагалися пройти на окуповану територію

Про це сьогодні повідомляють у благодійному фонді "Право на захист", передає "ДС".

За даними організації, напередодні ввечері, 7 липня, між двома пунктами пропуску залишилися 83 людини, які очікували перетину.

"З боку НПУТ пропустили 35 транспортних засобів та 297 чоловік, а з підконтрольної території - 6 транспортних засобів та 163 особи. Втім, 83 людини, які знаходилися перед блокпостом НПУТ і яких не було у списку, розігнали озброєні люди на блокпосту з боку непідконтрольної території", - повідомили правозахисники.

Щодо 15 осіб була застосована сила, вони отримали тілесні ушкодження. "Людям, які намагалися знімати ці події на відео, розбивали телефони. Всі 83 людини були насильно посадили в автобуси і відвезені на "нульовий" блокпост на НПУТ. Після - 49 осіб залишилися чекати на "нулі", інші подалися на підконтрольну територію. Інформацію про побиття наших моніторів повідомили самі постраждалі", - йдеться в повідомленні.

За інформацією українських правоохоронців, 49 осіб, які залишалися ночувати перед блокпостом окупантів, пізніше все-таки пропустили на непідконтрольну територію.

    Реклама на dsnews.ua