• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Бойовики змінили графік роботи пункту пропуску "Оленівка"

Реклама на dsnews.ua

Терористи "ДНР" змінили графік роботи підконтрольного їм контрольно-пропускного пункту в'їзду-виїзду "Оленівка" через скорочення українською стороною часу пропуску через лінію розмежування

Про це повідомили в «міжвідомчому оперативному штабі» щодо попередження завезення і розповсюдження нової коронавірусної інфекції, передає "ДС" із посиланням на DonPress.

«Звертаємо увагу мешканців, що бажають перетнути лінію розмежування, що пропуск через КПВВ "Оленівку" сьогодні і в наступні дні роботи КПВВ буде здійснюватися до 16:30», — відзначили бойовики.

За інформацією «штабу», українська сторона сьогодні в односторонньому порядку скоротила час роботи дзеркального пропускного пункту «Новотроїцьке» на одну годину — до 17:00 за донецьким часом.

Нагадаємо, Україна заявила, що 10 листопада відкриває всі КПВВ : в Донецькій області — КПВВ "Гнутове", "Новотроїцьке", "Мар'їнка", "Майорське"; на Луганщині — "Станиця Луганська", "Щастя" і "Золоте". Однак "ЛНР" сказала, що не відкриватиме зі свого боку нові КПВВ "Щастя" і "Золоте" 10 листопада. У свою чергу, "ДНР" сказала, що буде як і раніше відкривати "Оленівку" два дні на тиждень, а інші КПВВ залишить закритими.

    Реклама на dsnews.ua