• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Бойовики на тлі скасування комендантської години почали полювання на власників українських паспортів

Вночі у вихідні дні, коли скасовано комендантську годину, жителів непідконтрольної Донеччини можуть перевірити так звані "правоохоронці ДНР"

"ДНР"
"ДНР"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні "МВС ДНР", передає "ДС".

У людей перевіряють документи, проводять огляд речей і особистий огляд. Також місцевих жителів і їхні автомобілі можуть затримувати «для розгляду». Все це може статися в разі, якщо у жителів при собі не буде документів, що засвідчують особу. Для з'ясування особистості людини можуть затримати не більше ніж на 3 доби. Але місцевий так званий «суд ДНР» може продовжити затримання, але не більше ніж на 10 діб.

Також у категорію ризику потрапили жителі ОРДО, у яких є тільки український паспорт.

«Громадяни, які мають паспорт громадянина України, можуть бути доставлені в найближчий територіальний ОВС для встановлення особи і проведення процедури дактилоскопування, у зв'язку з неможливістю перевірити даний документ на справжність», — повідомили в «МВС ДНР».

У громадських місцях без супроводу батьків не можуть перебувати діти віком до 7 років — цілодобово, неповнолітні від 7 до 14 років — із 21.00 до 06.00, неповнолітні віком від 14 до 18 років — із 22.00 до 06.00.

Нагадаємо, ватажок "ДНР" Денис Пушилін скасував в окремих районах Донецької області комендантську годину в період із 1 червня по 15 вересня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua