• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Бойовики під виглядом представників СЦКК гуляють по Станиці: Штаб ООС зробив заяву

Реклама на dsnews.ua
Біля Станиці Луганської помітили чоловіків у формі російського зразка з нашивками СЦКК

Про це йдеться в повідомленні прес-центру ООС, передає "ДС".

"На ділянці розведення сил і засобів № 1 (Станиця Луганська) фіксується перебування представників збройних формувань в камуфляжі російського зразка в нарукавних пов'язках з написом "СЦКК-JCCC". Зазначена символіка у складі СЦКК не використовується", - йдеться в повідомленні.

"Згідно з пунктом 8 Рамкового рішення по завершенню розведення сил військовослужбовці Збройних Сил України, а також представники збройних формувань окремих районів Донецької та Луганської областей України ні за яких обставин не можуть перебувати на дільницях розведення, перебування на яких дозволено тільки офіцерам СЦКК", - додали в прес-центрі.

Там також відзначили, що перебування осіб, нібито представників СЦКК, на ділянці розведення порушує Мінські домовленості, які були реалізовані у Рамковому рішенні Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів.

У штабі нагадали, що СЦКК був створений у вересні 2014 року Україна і Російською Федерацією, які призначили по одному представнику для спільного управління СЦКК. До складу СЦКК увійшли офіцери ЗС України та Російської Федерації, які були розміщені у певних секторах Луганської та Донецької областей. У грудні 2017 р. офіцери збройних сил РФ в односторонньому порядку припинили свою діяльність у складі СЦКК і покинули Україну. Представників "ЛДНР" у складі СЦКК немає.

Нагадаємо, раніше вже повідомлялося, що бойовики "ЛНР" під виглядом спостерігачів СЦКК незаконно перебувають на українській стороні мосту у Станиці Луганській.

    Реклама на dsnews.ua