• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Бойовики "Вагнера" розповіли причину перебування в Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Бойовики приватної військової компанії "Вагнера" стверджують, що потрапили в Білорусь по оголошенню про охорону нафтових об'єктів в Лівії і Сирії

Про це йдеться в повідомленні "РИА Новости", передає "ДС".

Повідомляється, що вони зв'язалися з куратором, який запропонував роботу з охорони нафтових об'єктів в Лівії і Сирії. Спочатку куратор просив набрати 30 чоловік, пізніше запит був збільшений до 180. При цьому був потрібний досвід участі в бойових діях на Донбасі або Сирії.

Надалі їм заявили, що колишній куратор загинув, а новий вже запропонував їхати на охорону об'єктів "Роснефти" в Венесуелі. Передбачалося, що бойовиків доставлять туди рейсами Мінськ — Стамбул — Гавана — Каракас, однак за добу до вильоту людина, яка займалася їх логістикою, заявив, що замовить нові квитки на 30 липня. Після цього вони виїхали в санаторій, де і були в подальшому затримані білоруськими силовиками.

Пізніше їм заявили про підозру у підготовці до масових протестів і збройного опору правоохоронним органам.

Нагадаємо, повернення білоруською владою бойовиків "Вагнера" в Росію не є дружнім кроком по відношенню до України і може негативно позначитися на відносинах двох держав.

    Реклама на dsnews.ua