• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Багатство українців – у розмаїтті": Зеленський привітав християн західного обряду із Великоднем

Сьогодні християни західного обряду відзначають Великдень. Зі святом українців привітав президент Володимир Зеленський, наголосивши на культурній різноманітності України та потребі сприйняття інакшості

Реклама на dsnews.ua

Відповідне привітання оприлюднила прес-служба президента, передає "ДС".

Президент написав, що Великдень "символізує утвердження життя, яке є найбільшою цінністю для кожного цивілізованого суспільства. Це привід провести час з рідними та обмінятися позитивними емоціями, що допомагають нам долати найрізноманітніші життєві виклики. А їх вистачає".

Зеленський нагадав, що через пандемію коронавірусу "це вже другий Великдень, який ми мусимо провести вдома і заради власного ж здоров’я та здоров’я рідних дивитися богослужіння по телебаченню та в соцмережах, а не відвідувати церкви".

"Пам’ятайте: молитва сильна і вдома", — нагадав президент.

"Багатство українців – у розмаїтті. Україна стала домом для понад ста національностей. У нас проживають носії різних мов, представники самобутніх культур і різних релігійних конфесій. … Це час, щоб на мить зупинитися і згадати про важливість спілкування та взаємної підтримки. А ще – розуміння між людьми, поваги та прийняття нового, викликів та інакшості", — наголосив Зеленський.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua