• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Богдан через Собчак звернувся до Путіна

Колишній глава Офісу президента України Андрій Богдан в інтервʼю російській журналістці Ксенії Собчак звернувся до президента РФ Володимира Путіна, запропонувавши йому "зробити крок назад"

Собчак і Богдан
Собчак і Богдан
Реклама на dsnews.ua

Відеозапис інтервʼю скандальна журналістка оприлюднила на своєму каналі в Youtube, інформує "ДС".

На запитання Собчак, що б Богдан хотів сказати Путіну, той відповів так: "Будь ласка, Володимире Володимировичу, зробіть крок назад. З точки зору всього світу, всього населення, всіх людей це буде вчинок сильного. Це буде якраз перемога. До перепідписання мінських угод (зробити крок назад, — прим. "ДС"). Я точно знаю, точно розумію, що є алгоритм дій. Я не можу його розповідати, тому що це ті знання, які я отримав завдяки своїй роботі, напевно, є конфіденційними".

Також Богдан припускає, що Путін обізнаний про всі пропозиції, які можуть привести до миру на Донбасі. Зокрема йдеться про якийсь компроміс замість мінських угод.

"Я вважаю, що такий особливий статус (Донбасу) не обовʼязково взагалі вносити до Конституції. Є певні речі, спільні для всієї країни, є певні речі, які можна прописати в окремих законах", — підсумував Богдан. 

    Реклама на dsnews.ua