• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Більше третини санаторіїв і баз відпочинку порушували "харчові" норми, — Держпродспоживслужба

У 35% закладів відпочинку та оздоровлення були виявлені порушення умов зберігання харчових продуктів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресцентру Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, передає "ДС".

Так, в липні відкрилося 244 заклади оздоровлення та 180 закладів відпочинку, в той час як в червні ця цифра склала 2,3 тисячі установ.

З початку оздоровчої кампанії отримали послуги в закладах оздоровлення та відпочинку понад 200 тисяч дітей. Однак лише 49% від загальної кількості дітей, які перебувають в закладах оздоровлення в липні поточного року, отримали оздоровчі послуги.

При цьому без узгодження з Держпродспоживслужбою в липні відкрилися 7 закладів оздоровлення/відпочинку (Рівненська область і м. Київ — 2, Івано-Франківська, Одеська та Хмельницька області — по 1), що в подальшому призвело до спалахів гострої кишкової інфекції в Івано-Франківській та Одеській областях.

З початку оздоровчої кампанії працівники відомства провели майже 2,7 тис. перевірок щодо дотримання вимог законодавства в закладах оздоровлення/відпочинку, порушення виявлені в 433 закладах (майже кожен шостий заклад).

Готовність до роботи оздоровчих закладів в липні склала в середньому по Україні — 98%, відпочинку — 99%.

"З питань безпечності харчових продуктів здійснено 167 заходів державного контролю закладів оздоровлення/відпочинку, порушення вимог законодавства встановлено у 35 % (59) закладів", — йдеться в повідомленні.

Основними порушеннями є відкриття закладів без узгодження з Держпродспоживслужбою, недотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів в харчоблоках, відсутність ремонту і контролю якості питної води. Майже половина (43%) установ не мали централізованої або локальної каналізації. Також часто зустрічаються порушення правил миття кухонного та столового посуду, зберігання харчових продуктів і приготування страв.

Як повідомляла "ДС", 23 липня в Івано-Франківській області сталося масове отруєння. Госпіталізували 17 осіб (серед них 16 дітей), які відпочивали в спортивному таборі в с. Яблуниця.

27 липня в Одеській області в одному з готелів, де відпочиває група дітей з Києва, зафіксовано спалах гострої кишкової інфекції.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua