• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Більшість українців виступають за офіційне визнання окупації на Донбасі, — опитування

Реклама на dsnews.ua
Лише 29,6% тих, хто взяв би участь у можливому референдумі за статусом Донбасу, підтримали б надання цим територіям особливого статусу

Як повідомляє "ДС" з посиланням на опитування, проведене соціологічною службою Центру Разумкова, респондентам ставилося запитання, як би вони проголосували, якби проходив референдум про статус тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей і треба було вибрати один з двох варіантів дій української влади щодо тимчасово окупованих територій: надання цим територіям особливого статусу або офіційне визнання окупації цих територій та їх ізоляція.

Абсолютна більшість тих, хто взяв би участь у референдумі (53,6%) підтримали б офіційне визнання окупації цих територій та їх ізоляцію до встановлення офіційного контролю над цими територіями з боку України.

29,6% тих, хто взяв би участь у референдумі підтримали б надання цим територіям особливого статусу, амністію для учасників сепаратистських рухів, які не скоювали тяжких злочинів і проведення виборів у встановленні офіційного контролю над цими територіями з боку України. Інші (16,8%) не визначилися з відповіддю.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 18 по 23 листопада 2016 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Опитано 2015 респондентів у віці від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

    Реклама на dsnews.ua