• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Бойовики блокують пропуск через КПВВ на Донбасі (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Пропуск на більшості КПВВ на лінії розмежування на Донбасі, які зранку 10 листопада відновили роботу, заблокований проросійськими бойовиками

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Державної прикордонної служби України, передає "ДС".

Зокрема, окупанти відмовили у пропуску усім, хто намагався перетнути лінію розмежування у КПВВ "Щастя" у Луганській області.

"Наразі усі особи, які сьогодні були оформленні прикордонниками у КПВВ "Щастя" на вихід на ТОТУ повернулися через відмову пропускати їх представниками незаконних збройних формувань. Автобусом, який забезпечила українська влада, повернулося шестеро осіб, у тому числі двоє дітей. Ще дві особи повернулися самостійно", — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі більше охочих вибувати на тимчасово окуповану територію у КПВВ "Щастя" немає. Так ТОТУ через це КПВВ жодна особа не прибувала.

"Сказали не пропускаєм і все. Ніяких причин не пояснили", — розповіла дівчина, яку бойовики не пропустили.

Також бойовики не пропускають людей через пункт пропуску "Золоте". Працює в Луганській області тільки КПВВ "Станиця Луганська".

Заблокований бойовиками і пропуск на усіх дорожніх коридорах у Донецькій області. Зокрема, не фіксується прибуття громадян з окупованої території на КПВВ "Гнутове" та "Майорське", уточнили прикордонники. 

"У КПВВ в межах Донецької області "Гнутове", "Новотроїцьке", "Марʼїнка" і "Майорське" поки не фіксується прибуття громадян з окупованої території, швидше за все через блокування пропуску представниками ОРДО. Крім того, через побоювання у відмові у пропуску незаконними збройними формуваннями не фіксується прибуття людей для перетину лінії розмежування в напрямку окупованої території", — повідомили прикордонники.

Нагадаємо, зранку 10 листопада відновили роботу усі контрольні пункти вʼїзду-виїзду у Донецькій і Луганській областях.

    Реклама на dsnews.ua