• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Бойовики хочуть обмежити громадянські права українців на окупованому Донбасі, — розвідка

Реклама на dsnews.ua

Проросійські окупаційні адміністрації хочуть позбавити українців на окупованих територіх Донбасу, зокрема, "виборчого права", можливості укладати цивільно-правові угоди, які потребують нотаріального посвідчення

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передає "ДС".

Також бойовики збираються надати українцям статусу "іноземного громадянина". 

"Окупантами розглядається питання запровадження обмежень громадянських прав для осіб, які мають паспорт громадянина України, з наданням статусу "іноземного громадянина". Зокрема, передбачається позбавити їх "виборчого права", можливості укладати цивільно-правові угоди, які потребують нотаріального посвідчення", — йдеться у повідомленні.

Крім того, за даними розвідки, російсько-окупаційні адміністрації за розпорядженням російських кураторів продовжують заходи з прискорення процесу примусової паспортизації населення на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях.

"Наявність російського паспорту є обов’язковою умовою проходження військової служби у з’єднаннях і частинах першого та другого армійських корпусів російсько-окупаційних військ. Процес оформлення військовослужбовцями паспортів громадян РФ тримається російським командуванням на особливому контролі", — уточнила розвідка.

    Реклама на dsnews.ua