• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Брак кадрів через мобілізацію: у Києві метро збільшує інтервали поїздів

КП "Київський метрополітен" через гострий дефіцит спеціалістів робітничих професій, що виник у зв'язку з міграцією та мобілізацією, змушене збільшувати інтервали між поїздами в пікові години

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба київського метро, передає "ДС".

"Враховуючи поточну кадрову ситуацію, найближчим часом будуть змінені графіки руху поїздів на всіх лініях підземки. Інтервали між поїздами будуть збільшені орієнтовно на одну хвилину в між "пік" та на 45 секунд у "пікові" години", — йдеться у повідомлені.

"Підземка" відчуває гострий дефіцит фахівців робітничих професій, зокрема машиністів електропоїздів — 83 вакансії, електромеханіків — 48, токарів і слюсарів за відповідними напрямами — 161.

Причинами стали частково вимушена міграція, специфіка професій та мобілізаційна робота. Майже 7% метрополітенівців наразі перебувають у лавах ЗСУ, і їх кількість постійно збільшується, йдеться в повідомленні.

У "Київському метрополітені" уточнили, що постійно виконують посилену кадрову роботу із залучення фахівців, зокрема співпрацюють із закладами профільної освіти та міським центром зайнятості.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua