• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

"Братство лисих": У Тернополі бізнесмен знайшов "лазівку", щоб працювати під час карантину вихідного дня

Реклама на dsnews.ua

Тернопільський підприємець Тарас Ковальчук вирішив заснувати релігійну організацію "Братство лисих", щоб хостел і ресторани, якими він управляє, могли працювати під час карантину вихідного дня в якості "монастиря", "храму" і "трапезної"

Про це йдеться в повідомленні Ковальчука в Facebook, передає "ДС".

"Почали шукати юридичний механізм, як ми зможемо продовжити працювати в нових умовах. Почали дивитися на досвід інших країн. Запала в очі Польща (найбільш релігійна країна Європи) і фітнес-центр, який став церквою. Почали вивчати, виявилося церкви не треба, треба просто релігійну організацію", — повідомив підприємець.

Щоб врятувати свій бізнес від нових карантинних обмежень, Ковальчук зі своїми партнерами вирішив створити організацію "Братство лисих" і вести бізнес від її імені.

"Тому на ці вихідні хостел буде працювати в форматі монастиря, Леліва — трапезна, Лисий — храм", — пояснив бізнесмен.

Ковальчук зазначив, що згідно зі ст. 35 Конституції України "Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність".

Нагадаємо, уряд 11 листопада ввів в Україні карантин вихідного дня. Він триватиме з 14 листопада і як мінімум до 30 листопада.

    Реклама на dsnews.ua