• USD 26.6
  • EUR 31
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

"Брати Гадюкіни" переспівали хіт Джорджа Майкла на концерті його пам'яті (ФОТО)

Триб'ют-концерт, присвячений творчості Джорджа Майкла, провели в київському концерт-холлі Caribbean Club на честь дня народження відомого ведучого, шоумена та співзасновника Національної музичної премії YUNA Павла Шилько, він же DJ Паша

Триб'ют-концерт, присвячений творчості Джорджа Майкла. Фото — Вікторія Пушка
Триб'ют-концерт, присвячений творчості Джорджа Майкла. Фото — Вікторія Пушка
Реклама на dsnews.ua

Хіти легендарного британського виконавця співали українські зірки та молоді виконавці, передає "ДС".

Серед учасників шоу були гурт "Брати Гадюкіни", піаніст Євген Хмара, співачки Lida Lee та Міла Нітіч, співаки Павло Табаков та Kishe. Також свої версії пісень Джорджа Майкла презентували Super Sonya (колишня фронтвумен гурту The Erised), Michael Soul, Катя Гулій, Вікторія Олізе, Ярослав Радіоненко та Dima Libra. В одному з номерів взяв участь і сам іменинник DJ Паша.

DJ Паша
DJ Паша

Серед виконаних пісень — "Careless Whisper", "Jesus To A Child", "Freedom", "Don't Let The Sun Go Down On Me" та інші. Інструментальний супровід на концерті забезпечували музиканти Kaska Records Band.

Одним з найяскравіших моментів вечора став виступ "Братів Гадюкіних". Як матеріал для себе вони обрали пісню "Star People" — один із хітів 90-х — і заміксували пісню Джорджа Майкла із власним суперхітом "Карпати програли в футбол".

"George Michael Tribute Show" стало черговим проєктом із серії триб'ют-концертів, які DJ Паша влаштовує вже протягом понад 10 років. У різні роки відбулися подібні концерти, присвячені The Beatles, Queen, ABBA, Nirvana та іншим світовим зіркам.

"George Michael Tribute Show" стало черговим проєктом із серії триб'ют-концертів
"George Michael Tribute Show" стало черговим проєктом із серії триб'ют-концертів

"Триб'юти, які я роблю вже багато років — це не лише привід згадати світові зразки поп-культури. Це ще й шанс для українських виконавців показати себе аудиторії під неочікуваним кутом. А для молодих музикантів — потренувати своє вміння працювати перед публікою. Майже всі топові українські поп-зірки сьогодення — від Юлії Саніної та Тіни Кароль до MONATIK — брали у свій час участь у наших триб'ют-шоу", — пояснює значення свого проєкту DJ Паша.

    Реклама на dsnews.ua