• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Британці вирішили співпрацювати з розробниками російської вакцини "Супутник V"

Реклама на dsnews.ua

Британська фармацевтична компанія AstraZeneca має намір доопрацювати свою вакцину від COVID-19 за допомогою російської "Супутник V", і найближчим часом почне клінічні дослідження

Про це йдеться в повідомленні Reuters, передає "ДС".

Повідомляється, що AstraZeneca приступає до випробувань своєї вакцини в комбінації з вакциною "Супутник V". Компанія має намір з'ясувати, чи можна підвищити ефективність кінцевого продукту.

Очікується, що випробування почнуться до кінця року. При цьому Росія заявила, що в разі досягнення високої ефективності хоче виробляти нову вакцину спільно. AstraZeneca розглядає можливість комбінувати обидві вакцини. Випробування проводитимуться на людях старше 18 років.

Reuters зазначає, що російські розробники "Супутник V" заявляють про ефективність вище 90%, що вище 70% у AstraZeneca, і порівняно з американськими конкурентами Pfizer і Moderna.

Глава британської цільової групи по вакцинам Кейт Бінгхем зазначила, що в наступному році почнуться випробування з використанням комбінацій різних видів вакцини.

Нагадаємо, раніше глава Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький заявив, що про виробництво в Україні російської "вакцини проти коронавіруса" мови не йде, оскільки вона ніде не сертифікована і не зареєстрована.

    Реклама на dsnews.ua