• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Британія дозволила своїм кораблям заходити в порти окупованого Криму

Реклама на dsnews.ua

Британія дозволила своїм судам заходити в Керченський, Ялтинський і Євпаторійський порти окупованого півострова Крим

Про це йдеться в генеральній ліцензії, опублікованій пресслужбою уряду Великобританії, передає "ДС".

Дозвіл діє з 1 січня 2021 року.

Так, судам дозволяється оплачувати лоцманські послуги за прохід через Керченську протоку і за користування кримськими портами. Однак британські кораблі можуть заходити в кримські порти в екстрених обставинах і повинні мати можливість оплачувати такі послуги.

Одержувачем платежів в документі зазначено державне унітарне підприємство "Республіки Крим" "Кримські морські порти", його філія "Держгідрографія" і портові термінали підприємства.

Про бажання зайти в порт або пройти під Кримським мостом капітани повинні інформувати британський регулюючий орган, який контролює дотримання режиму санкції Office of Financial Sanctions Implementation.

Представник закордонних справ України Олег Ніколенко наголосив, що Британія не змінювала режим санкцій проти Росії. Повідомлення в російських ЗМІ про нібито ослаблення Лондоном санкцій є черговими інсинуаціями Кремля, сказав чиновник Укрінформу.

"Насправді це видавання бажаного за дійсне. Отже, розглядаємо повідомлення про нібито ослаблення Лондоном санкцій проти Росії як чергові російські інсинуації", — сказав Ніколенко.

    Реклама на dsnews.ua