• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Будемо обґрунтовувати кожну гривню": Степанов попросив у Ради більше грошей на медицину

Реклама на dsnews.ua

На фінансування медицини в державному бюджеті на 2021 рік необхідно виділити більше грошей

Про це глава МОЗ Максим Степанов, який захворів на COVID-19, розповів у відеозверненні, передає "ДС".

"Саме недофінансування української медицини і ставлення до неї призвело до того стану, в якому вона знаходиться. Ми чітко знаємо і розуміємо, як зробити з української медицини ту медицину завдяки якій може лікується будь-яка людина незалежно від того, де вона проживає — їй стовідсотково буде надано медичну допомогу як в стаціонарних відділеннях, так і за рахунок екстреної медичної допомоги, яка у нас є в пріоритеті, тому що 103, коли ми набираємо цей номер — ми завжди розраховуємо саме на критичну допомогу, за якою ми звертаємося до медичних працівників", — сказав він.

Степанов також пообіцяв "боротися за українську медицину".

"Ми точно знаємо, як це зробити і ми будемо доводити і обґрунтовувати кожну цифру, кожну гривню, яку ми закладаємо в своєму бюджетному запиті на фінансування в наступному році. І якщо вона (українська медицина — "ДС") в необхідному обсязі, я підкреслюю — необхідному, тоді ми в змозі будемо в наступному році вивести українську медицину зовсім на інший рівень. Так, над нею знущалися 29 років, а ми точно знаємо, як припинити це знущання, як вивести її на інший рівень і пишатися нею, так як ми зараз пишаємося нашими лікарями, нашими медичними сестрами", — сказав міністр.

Як писала "ДС", на початку листопада протягом тижня з Фонду боротьби з коронавірусом було виділено понад 1 млрд гривень на відновлення автодоріг державного значення.

Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко в понеділок, 16 листопада, заявила, що у Верховній Раді повинна бути створена Тимчасова слідча комісія (ТСК) щодо використання коштів "Коронавірусного фонду".

    Реклама на dsnews.ua