• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Працюватимуть онлайн: в "Епіцентрі" вирішили дотримуватися карантину вихідного дня

Реклама на dsnews.ua

Мережа будівельних гіпермаркетів "Епіцентр" на час дії карантину вихідного дня все-таки прийняла рішення закрити свої магазини

Про це йдеться в повідомленні мережі "Епіцентр" у Facebook, передає "ДС".

"На час дії карантину вихідного дня мережа "Епіцентр" буде працювати виключно в онлайн режимі і видавати товари в Центрах видачі замовлень торгових центрів", — сказано в повідомленні.

Однак мережа зазначає, що в будні час відвідування торгових центрів мережі буде продовжений до 24:00 і вони будуть працювати до останнього покупця.

Нагадаємо, раніше "Епіцентр" випустив в соцмережах рекламу, в якій оголосив про намір працювати, незважаючи на введений урядом карантин вихідного дня, назвавши це "72-годинною п'ятницею".

Пізніше там заявили, що будуть працювати, незважаючи на введення карантину вихідного дня. В "Епіцентрі" повідомили, що нібито через соціальні мережі та дзвінки в контакт-центр отримали "багато звернень від наших покупців з проханням не закривати торговельні центри під час карантину вихідного дня, за прикладом сусідньої Польщі, де будівельно-господарські гіпермаркети продовжують працювати протягом карантину".

    Реклама на dsnews.ua