• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

"Бувають обстріли": Нардеп поділився першими враженнями від поїздки на Донбас

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук поділився враженнями від приїзду на Донбас. За його словами, в зоні ООС іноді бувають обстріли, незважаючи на режим припинення вогню

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Перше, настрій хлопців (військових — ред.) у цілому позитивний. Вони знаходяться в спокійному стані, вони радіють тому, що є режим тиші. Хоча, можна сказати, що в багатьох місцях пострілів не чути вже давно, але кожна точка, я не буду називати конкретику, від іншої відрізняється. У деяких, де лінія розмежування вузька — 100-400 метрів, там постріли все ще звучали і іноді лунають, обстріли бувають", — повідомив нардеп.

У той же час Камельчук зазначив, що в деяких місцях постріли "не чути вже дуже давно, і деякі з хлопців узагалі не знають, що таке обстріли".

"Другий висновок — всі, хто тут, прекрасно розуміють, що це не вигадана історія, і прекрасно розуміють, що звідти не віддають наказ припиняти вогонь. І це залишається проблемою для України, яку треба вирішувати, в тому числі дипломатичним шляхом", — додав він.

Як повідомляла "ДС", народні депутати президентської партії "Слуга народу" мають намір пробути на Донбасі, куди вони вирушили вранці в середу, 21 жовтня, протягом двох днів.

    Реклама на dsnews.ua