• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Carlsberg представив пиво з удосконаленим смаком в еко-френдлі пляшці

Реклама на dsnews.ua
Турбота про довкілля — актуальна тема як для українських брендів, так і для споживачів. Прагнення до досконалості, екологічності і збереження унікальності поклали початок нової сторінки в житті Carlsberg під назвою "NyDawn"

Основна мета перезапуску бренду - удосконалення якості напою і зменшення негативного впливу на навколишнє середовище.

Зміни бренду Carlsberg відбулися у двох напрямках: споживчого досвіду та екології. Тепер бренд використовує для етикетки більш екологічну зелену фарбу, яка краще і швидше переробляється. У пляшки Carlsberg додаткове напилення скла, який уберігає від відколів і дозволяє використовувати її повторно протягом тривалого часу, тим самим зменшуючи залишок вуглецевого сліду. Завдяки розумній кришці ZerO2 Cap, яка поглинає кисень, свіжість і смак пива зберігається ще довше, без втрат для неперевершеної якості напою. Пляшка має зручну і преміальну форму, а також новий вдосконалений дизайн етикетки з тисненням.

Прагнення до постійного вдосконалення - це невід'ємна частина філософії Carlsberg, сенс якої полягає в тому, щоб зробити бренд привабливим для клієнтів та споживачів. Carlsberg ніколи не зупиняється на досягнутому і завжди намагається зробити свій продукт ще краще, щоб впевнено сказати: "Carlsberg, мабуть, найкраще пиво в світі".

    Реклама на dsnews.ua