• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

МОЗ боїться, що українські медвиші втратять іноземних студентів

Реклама на dsnews.ua

Міністерство охорони здоровʼя планує звернутися до Міністерства закордонних справ для розробки програми залучення іноземних студентів в українські вищі навчальні заклади

Про це розповів сьогодні на брифінгу заступник міністра охорони здоровʼя Ярослав Кучер, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми готуємо звернення до МЗС для розробки дієвої програми залучення іноземних студентів. Ми розуміємо ситуацію з пандемією, ми розуміємо, що наші виші можуть відверто втратити студентів, а студенти — це фінансування для цих вишів і взагалі розвиток. Ми бачимо, що відбувається в інших країнах, бачимо, які умови створюють інші країни, відбираючи ринок навчання у України. Ми не можемо стояти осторонь", — заявив Кучер.

За словами заступника міністра, МОЗ має намір ініціювати спрощення прийому іноземних студентів в українські медвиші, зокрема у 2020 році.

"Сьогодні ми працюємо над спрощенням умов дистанційного зарахування на навчання до цих закладів. МОЗ спільно з Центром міжнародних програм вже розіслало запит до таких закладів для збору пропозицій щодо розробки алгоритму", — зазначив Кучер він.

Наступним кроком буде звернення до Міносвіти з пропозицією внести відповідні зміни до умов прийому до вишів у 2020 році.

Як повідомляла "ДС", раніше Мінздрав пообіцяв оновити автопарк служби швидкої допомоги та збільшити зарплату медпрацівникам.

    Реклама на dsnews.ua