• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Це нормально — мати вібратор. Радник Єрмака Милованов прокоментував скандал в ЦВК

Радник глави Офісу президента Тимофій Милованов, відомий своїми неоднозначними висловлюваннями, прокоментував скандал із дописом помічниці голови ЦВК Анжели Єременко про секс-іграшку

Реклама на dsnews.ua

Після допису і реакції на нього в соцмережах Єременко, яка пише під ніком Bad Mama, звільнилася, інформує "ДС".

"Я вважаю, що це неприйнятно — труїти людей. Це нормально — мати вібратор, нічого тут такого немає. Це просто показує відсталість частини нашого суспільства в питанні сексуальної освіти. Це давно є нормальним", — сказав радник Андрія Єрмака в ефірі Україна 24.

На думку Милованова, новину про вібратор не повинні обговорювати на національному рівні.

"Я 15 років тому працював у Німеччині. Для мене тоді було шоком як для українця те, що там було. Я займався йогою на вулиці, по діагоналі був гей-клуб, навпроти — секс-шоп, ще по діагоналі — церква. І вони всі разом, буквально 10 метрів один від одного, якось уживалися. А у нас тільки що — вібратор собі хтось купив, то все - новина рівня національних", — засмутився він.

Як писала "ДС", 28 лютого помічниця очільника Центральної виборчої комісії Анжела Єременко опублікувала у своєму блозі допис про секс-іграшку, а саме про вібратор. Через декілька днів вона повідомила, що звільняється з відомства. Причиною цього нібито стало цькування в мережі через згаданий допис.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua