• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Центри зайнятості знову починають приймати безробітних: названо умови

Реклама на dsnews.ua

Служба зайнятості повертається до звичного режиму роботи – центри зайнятості відновлюють особистий прийом громадян

Про це йдеться у повідомленні Державного центру зайнятості, передає "ДС".

Особистий прийом наразі відновлюють у всіх центрах зайнятості та філій, розміщених у "зеленій" карантинній зоні. У решті регіонів поки діятимуть часткові обмеження. Такі окремі території наразі є у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській і Чернівецькій областях.

"Нагадуємо, що обслуговування здійснюється з дотриманням усіх карантинних правил, тож просимо шукачів роботи та роботодавців не забувати про засоби індивідуального захисту", — кажуть у службі зайнятості.

На запланований особистий прийом у кар’єрного радника зареєстровані безробітні мають взяти з собою оригінали трудової книжки, паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера платника податків і документів про освіту.

За даними служби зайнятості, під час карантину в онлайн-режимі роботу вдалося знайти для 222 тис. громадян, зокрема 151 тис. безробітних.

Станом на 6 серпня статус безробітного мають 502 тис. українців. За період карантину його отримали 406 тис.

"Наразі відновлюється робота підприємств та організацій по всій країні. Як наслідок – зростає кількість поданих до служби зайнятості вакансій і поступово зменшується кількість зареєстрованих безробітних. Так, у квітні статус безробітного отримали 149 тис. осіб, у травні їх кількість становила 97 тис., у червні – 75 тис., у липні – 68 тис.", — наводять цифри у відомстві.

Як повідомляла "ДС", раніше у Держцентрі зайнятості розповіли, в яких сферах працювали українські безробітні до звільнення.

    Реклама на dsnews.ua