• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

CES 2021: LʼORÉAL представила останні б’юті технології на всесвітній конференції споживчої електроніки

На онлайн конференції споживчої електроніки CES 2021 компанія LʼOréal представила свою нову бʼюті-технологію L’Oréal Water Saver — систему для професійного та домашнього догляду за волоссям розроблену спільно з Gjosa — компанією, що працює в галузі екологічних інновацій

Реклама на dsnews.ua

Для багатьох поколінь миття волосся в салоні залишається приємним ритуалом, який, з появою LʼOréal Water Saver, ще є став і безпечним задля збереження ресурсів нашої планети. LʼOréal Water Saver знижує споживання води до 80%. Він трансформує традиційну процедуру миття, поєднавши потужну технологію оптимізації водоспоживання із використанням спеціально розроблених засобів для догляду за волоссям від LʼOréal Professionnel і Kerastase, що надходять безпосередньо до потоку води, якою миють волосся. Краплі води рівномірно розподіляються у потоці та наштовхуються одна на одну у заданому напрямку. Це зменшує їхній розмір і прискорює швидкість, гарантуючи використання кожної краплини води протягом миття й ополіскування волосся, водночас полегшуючи змивання шампунів і бальзамів-ополіскувачів та оптимізуючи інші процедури.

"Ми відповідальні за збереження природних ресурсів Землі. Кожна крапля води безцінна, і наша нова технологія дає можливість раціонально її використовувати ", — каже Ніколя Ієронімус, заступник Генерального директора Групи LʼOréal.

Конкурентними властивостями LʼOréal Water Saver є:

  • Висока швидкість постачання води і зменшення на 80% споживання води у порівнянні зі стандартним миттям волосся: платформа LʼOréal Water Saver використовує два літри за хвилину проти стандартних восьми літрів у домашньому побуті, зі збереженням такого самого тиску.
  • Принципово новий підхід до догляду за волоссям: постачаючи спеціально розроблені мікронізовані формули засобів для догляду за волоссям, LʼOréal Water Saver створює краплі, які вдесятеро менші за звичайні, для кращого абсорбції та швидшого ополіскування.
  • Панель управління даними та звітування: дані щодо економії води відстежуються на панелі приладу, яка зберігає для власників перукарень історію застосування, а також відстежує витрати споживання води, електроенергії.

"Протягом останнього десятиліття наша робота в технологічному інкубаторі LʼOréal була спрямована на застосування високих технологій у створенні косметичних продуктів. За LʼOréal Water Saver стоять передові технології, але ще важливіше те, що ця система поліпшує клієнтський досвід бʼюті-процедур у догляді за волоссям", — наголошує Гів Балуш, Голова технологічного інкубатора LʼOréal.

LʼOréal Water Saver був створений у межах партнерства технологічного інкубатора LʼOréal зі швейцарською компанією Gjosa, яка опікується екологічними інноваціями.

Пристроєм Water Saver для догляду за волоссям від LʼOréal відтепер можуть скористатись відвідувачі деяких салонів LʼOréal у Нью-Йорку, з лютого 2021 року — і клієнти окремих закладів у Парижі, а з 2022 року – в салонах краси в Україні.

У найближчі декілька років, за очікуванням, LʼOréal Water Saver зʼявиться в тисячах салонів краси, що потенційно забезпечить значну економію води — до чотирьох з половиною мільярдів літрів води на рік. Зручний душовий пристрій для використання вдома буде запропонований на ринку дещо пізніше.

Rouge Sur Mesure від YSL Beauty – інноваційний пристрій для створення персоналізованого макіяжу в домашніх умовах на основі технології Perso

На тогорічній виставці споживчої електроніки CES 2020 L’Oréal представила Perso – новий технологічний пристрій, який ознаменував майбутнє краси. Рік по тому на онлайн конференції CES 2021 L’Oréal оголосила про перший розумний пристрій для домашнього використання, який дає можливість споживачам створювати власні персоналізовані відтінки помади — Rouge Sur Mesure від Yves Saint Laurent на основі технології Perso.

За допомогою цього розумного пристрою споживачі можуть створювати власні версії культової помади Velvet Cream Matte Finish від YSL у себе вдома.

Розроблений технологічним інкубатором L’Oréal, пристрій використовує набори кольорових картриджів із культових палітр YSL – червоної, нюдової, помаранчевої та кольору фуксії. Завдяки цій інновації користувачі можуть створювати у себе вдома тисячі індивідуальних відтінків помади в один дотик. Ковпачок пристрою може використовуватись як компактний розкішний флакон, тому персоналізований продукт можна використовувати будь-де та будь-коли.

Використання технології штучного інтелекту для створення ультраперсоналізованої краси

Застосовуючи додаток, який можна встановити на телефоні або планшеті, і використовуючи нескінченний потенціал технології штучного інтелекту, користувачі можуть створювати та приміряти на собі різні образи. Для отримання бажаного результату, необхідно видавити обраний відтінок, нанести його за допомогою пензлика, що входить до комплекту. Пристрій ідеально відміряє кількість помади для легкого, охайного нанесення та разового використання. Rouge Sur Mesure від Yves Saint Laurent на базі технології Perso – це інновація, яка знаменує собою початок нової ери, коли красу можна ідеально підбирати відповідно до очікувань, кольору обличчя або одягу людини.

Призначений для всіх поціновувачів краси, які цікавляться розкішним та високоперсоналізованим досвідом у сфері краси, Rouge Sur Mesure від Yves Saint Laurent на базі технології Perso наразі доступний для попереднього продажу в обмеженій кількості на ринку США, а продаж по всьому світу стартує у вересні 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua