• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Чемпіон України з волейболу "перебрався" у Польщу

Чемпіон України з волейболу "Барком-кажанів" (Львів ") починаючи з сезону 2022/2023 виступатиме в польській лізі Pluslidze

Офіційний сайт клубу
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті "Барком-Кажан", передає "ДС".

Так, рішення про прийняття львівського клубу у вищий дивізіон Польщі підтримали 12 з 14 президентів команд Pluslidze. Дві команди утрималися.

При цьому до початку сезону 2022/2023 "Барком-Кажан" має виконати низку умов, щоб відповідати всім ліцензійним вимогам Польського волейбольного союзу ..

"Це буде новий досвід для українців, які живуть у Польщі, працюють тут. Вони зможуть подивитися волейбол за участю своєї команди. Ми будемо перші в такому проєкті і це буде дуже цікавий досвід", — заявив президент Pluslidze Артур Попко.

До цього президент "Барком-Кажан" Олег Баран відзначав, що в українській лізі не вистачає клубів, які могли б конкурувати між собою на високому рівні.

Відзначимо, клуб зі Львова ставав чемпіоном української Суперліги останні три сезони. У цьому сезоні "Кажан" стали володарями всіх трьох титулів — "золота" Суперліги, а також Кубка і Суперкубка України. Всього в активі команди, яка була заснована лише в 2009 році три титули чемпіона Суперліги, і по чотири Кубка і Суперкубка країни.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua