• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Через "несприятливі перспективи" в Києві для прийому хворих з COVID-19 можуть залучити додаткові лікарні

Реклама на dsnews.ua

У зв'язку з "несприятливими перспективами" поширення коронавірусної інфекції у Києві розглядають можливість залучення додаткових лікарень для госпіталізації хворих

Про це повідомив на брифінгу голова Медичної комісії Києва, депутат Київради від ВО «Свобода» Олег Гелевей, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

Він нагадав, що з самого початку в Києві для госпіталізації хворих з COVID-19 було визначено 7 медичних установ — Олександрівська і Київські міські клінічні лікарні №№4 і 9, дитяча інфекційна лікарня, перша дитяча лікарня та два пологових будинки — №№ 3 і 5.

«Потім почалося зростання захворюваності, і місто було змушене відкрити додаткові ліжка і корпусИ, які приймали хворих, в тому числі в Олександрівській лікарні ... І цього виявилося мало. На сьогоднішній день ми додатково ще залучили медичні установи. Це, зокрема Київська лікарня психіатрії, лікарня швидкої допомоги, 5-а лікарня, 6-а, повністю 8-а лікарня, в якій майже 400 ліжок планується відкрити, 17-а лікарня та Центр гемодіалізу. Тим самим ми збільшуємо наш койкофонд до 1,5 тис», — заявив Гелевей.

Він нагадав, що зараз в київських лікарнях перебуває вже 781 хворий на COVID-19.

«Ще 1,5 місяці тому це було 200-250 чоловік. І те, що зараз відбувається, вказує на несприятливі перспективи розвитку подій. І ми вже сьогодні, я прийшов сюди з засідання київської міської комісії з питань охорони здоров'я та соцзахисту, і ми вже розглядали питання, які ще додатково лікарні можна залучити, щоб справлятися з потоком уражених коронавірусною інфекцією, які потребують госпіталізації. Це, зокрема розглядалися як перспектива 15-я, 18-я лікарні, а також розширення ліжок в 6-й лікарні Києва», — сказав голова Медкомісії.

Як писала "ДС", станом на 2 вересня в Києві зафіксовано 332 нових випадки зараження коронавірусом. Такий показник став рекордним для столиці за час пандемії. В цілому по Україні також були встановлені антирекорди за кількістю нових інфікованих і нових померлих.

За словами мера Києва Віталія Кличка, столичні підприємці та відвідувачі кафе і ресторанів почали нехтувати елементарними правилами безпеки, через що в місті можливий "інфекційний вибух"

Раніше Кличко вже піднімав питання про можливе припинення роботи громадського транспорту.

    Реклама на dsnews.ua