• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Чернігівщина готується перейти до "червоної" зони

У вівторок, 26 жовтня, на засіданні державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій може прийняти рішення про переведення Чернігівської області до "червоної" зони епідемічної небезпеки

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це сказала заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Жанна Шерстюк, передає "ДС" з посиланням на "Суспільне".

"Всі показники свідчать про те, що Чернігівська область може бути переведена до "червоної" зони. І за рівнем госпіталізації, і за коефіцієнтом виявлення нових випадків – область "червона", — сказала Шерстюк.

За її словами, 26 жовтня буде проведено засідання державної комісії ТЕБ та НС.

"На ньому буде визначено переведення нашої області до "червоної" зони із відповідним застосуванням всіх обмежень. Діятимуть обмеження в транспорті, міжобласних перевезеннях. Обмеження будуть в роботі в закладах громадського харчування, освіти, культури, медицини. Але вони не будуть застосовуватися, якщо всі учасники процесу будуть вакциновані і можуть це підтвердити", — сказала Шерстюк.

Шерстюк додала, що через 48 годин після прийняття рішення на комісії ТЕБ та НС, Чернігівщина буде переведена до "червоної" зони.

Як повідомляла "ДС", раніше мер Львова Андрій Садовий заявив, що обласний центр знаходиться за крок від введення "червоної" зони карантину.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua