• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Чернівці та Івано-Франківськ вирішили не відправляти школярів на канікули з 15 жовтня

Реклама на dsnews.ua

У Чернівцях та Івано-Франківську школи продовжать працювати у звичному на сьогодні режимі і учнів не відправлятимуть на канікули з 15 жовтня, як це рекомендувало Міністерство освіти і науки 

Про це повідомив в.о. Чернівецького міського голови Василь Продан на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

За його словами, у місті немає загрозливого зросту зараження коронавірусною інфекцією.

"МОН надало рекомендацію органам місцевого самоврядування, у зв’язку з підвищенням рівня захворюваності на COVID-19, зробити канікули з 15 по 30 жовтня. Але враховуючи, що у Чернівцях такого зросту захворюваності не відбулося, я порадився з керівниками управління освіти Чернівецької міської ради, з директорами найбільших шкіл і ми прийняли рішення, що і після 15 жовтня працюватимемо у звичному режимі, як працюємо сьогодні. А вже з наступного тижня будемо приймати рішення, чи йдемо трішки раніше на канікули, чи не йдемо", — сказав він.

За даними Продана, із 27 тисяч школярів у Чернівцях на дистанційному навчанні перебувають 320 учнів ліцею №1, тому що там тривають ремонтні роботи. Також учні ліцею №3 перебувають на канікулах до 15 жовтня, згідно з рішенням педагогічної ради.

На очній формі навчання перебувають 3200 учнів в 11 закладах освіти. Двозмінну форму навчання організовано у 9 навчальних закладах. Очно-дистанційне навчання забезпечується у 21 закладі, де діти навчаються через день. Сімейну форму здобуття освіти обрали 87 учнів з 21 закладу.

На самоізоляції на сьогодні перебувають 18 класів у десяти школах Чернівців.

Також канікул з 15 жовтня не буде і для івано-франківських школярів, повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. За його словами, у місті також немає катастрофічної ситуації із захворюванням на COVID-19.

"Ми ухвалили рішення, що продовжуємо навчання з 15 жовтня. Звісно, ми будемо відстежувати ситуацію. Сьогодні наші показники захворювання (на COVID-19 – ред.) свідчать про те, що ми маємо 17 класів на самоізоляції із 1900 класів у школах Івано-Франківської ОТГ. Деякі класи вже повернулись до навчання після самоізоляції. Тобто, катастрофічної ситуації в місті немає. Тому з 15 жовтня наші діти йдуть до школи у звичному режимі", — уточнив він.

Нагадаємо, школи Харкова не планують йти на дострокові канікули, поки Кабінет міністрів не ухвалить відповідне распорядження.

Як писала "ДС", раніше Міністерство освіти порекомендувало керівникам шкіл провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня у звʼязку з погіршенням ситуації з поширенням COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua